Aanbieding mei

03-05-2025, Wereldwinkel
SJAALS EN SIERADEN
De maand mei krijg je 20% korting op alle sjaals en sieraden om je moeder (of jezelf) te verwennen. Een greep uit ons brede assortiment zijn de unieke sieraden van Kazuri. Gemaakt door vrouwen, voor vrouwen die van bijzondere en unieke sieraden houden. Met trots gemaakt in Nairobi, Oost-Afrika. Volledig handgemaakt en handbeschilderd. Elk sieraad is een stukje kunst en vakmanschap, gemaakt onder fairtrade principes.
Donateurs krijgen extra 10% korting op de aanbieding.
NIEUW IN ONZE WINKEL
We hebben weer een serie prachtige beelden binnen van Esperanza. Deze beelden van vrouwen worden gemaakt in Mexico. Ieder beeld is handgemaakt en uniek!
Ook voor relatiegeschenken, kerstpakketten en cadeaupakketten kunt u terecht bij Wereldwinkel Meppel. Er is van alles mogelijk en natuurlijk staan wij klaar om u hierin te adviseren. Wilt u meer informatie, neem dan contact met ons op. Wereldwinkel Meppel, Woldstraat 35, tel. 06-44485269.
Fairtrade zet zich in om arbeids- en leefomstandigheden van producenten in niet-westerse culturen te verbeteren. Dit gebeurt door betere handelsvoorwaarden aan te bieden en door de rechten van producenten te beschermen. Verder draagt fairtrade bij aan sociale gelijkheid en economische zekerheid.